W ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa grupa Czerwonego Kapturka wybrała się z wizytą do Miejsko-Gminnej Biblioteki, gdzie podczas spotkania z panią Emilią Rosińską  utrwaliła informację na temat patriotyzmu.

Dzieci poszerzyły informacje na temat święta narodowego 11 listopada i symboli narodowe.  Dzieci wysłuchały wierszy patriotycznych między innymi takich jak „Katechizm polskiego dziecka” Władysława Bełzy, „Polska” Antoniego Słonimskiego czy „Co to jest Polska” Czesława Janczarskiego. Pod koniec spotkania dzieci oddały książki i wypożyczyły zestaw nowych pozycji czytelniczych do ubogacenia kącika książki w Sali. W ramach podziękowania przedszkolacy zaśpiewali piosenkę.

Galeria zdjęć Patriotyczne wiersze spotkanie w bibliotece grupy Czerwony Kapturek 2022

Patriotyczne wiersze - spotanie w bibliorece grupy Czerwony Kapturen nr 1
Patriotyczne wiersze - spotanie w bibliorece grupy Czerwony Kapturen nr 2