W oddziale przedszkolnym w Lipinach na bal przedszkolaków zaprosiła Myszka Miki. Bal karnawałowy to dla dzieci dzień niezwykły, pełny wrażeń, na który czekają z niecierpliwością. Nasz bal odbył się 28 stycznia 2021. Już od rana w przedszkolu pojawiły się różne postacie i bohaterowie z bajek. Po prezentacji strojów rozpoczęły się tańce przy rytmach wesołej muzyki. Nastrój karnawałowy udzielił się również naszej pani Monice - prowadzącej język angielski. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom i niezapomnianych wrażeń.

To pingwinki z Antarktydy. Lubią biały śnieg i kochają zimę. Każde dziecko miało możliwość ozdobienia swojego pingwinka według własnego upodobania. Wszystkie pracę prezentują się naprawdę przepięknie.

Kodowanie w grupie Myszki Miki.

Czas Świąt Bożego Narodzenia wiąże się z tradycją ubierania choinki. W naszym przedszkolu nie mogło zabraknąć tego zwyczaju. Przygotowując się do świąt dzieci z grupy Myszki Miki ubrały wspólnie choinkę. Wspólnie zawieszaliśmy bombki, gwiazdki, łańcuchy i kolorowe światełka. Choinka wygląda prześlicznie, a dzięki niej w naszej sali od razu zrobiło się świątecznie i wyjątkowo!