Podsumowaniem realizowania tematu kompleksowego „Życie w krainie śniegu i lodu” w grupie Myszki Miki, było wykonanie pracy plastyczno – technicznej pt. „Pingwin”.

W ramach współpracy oraz realizowania tematu kompleksowego „Życie w krainie śniegu i lodu”, dzieci z grupy Myszki Miki odwiedziły w zeszłym tygodniu Bibliotekę w Lipinach.

Dzień Babci i Dziadka to dwa najpiękniejsze dni w całym roku. W tych dniach dziadkowie mogą poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo. Przedszkolaki z grupy Myszki Miki zaprosiły swoje Babcie i Dziadków na uroczystość i Dziadka, która odbyła się 17 stycznia 2023 r. na Sali Wiejskiej w Lipinach .

Święta tuż tuż, więc nadszedł czas na pieczenie i dekorowanie świątecznych pierniczków. W ramach współpracy z Kołem Gospodyń Wiejskich w Lipinach, dzieci z grupy Myszki Miki zostały zaproszone na warsztaty kulinarne.

6 grudnia grupę Myszki Miki odwiedził św. Mikołaj.  We wczesnych godzinach zaskoczył przedszkolaki czerwony gość, przywitał dzieci pięknym wierszem, a następnie rozdał wszystkim dzieciom prezenty. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia przy choince. Wizyta Mikołaja wywołała uśmiechy na twarzach dzieci, które zaprosiły św. Mikołaja za rok, obiecując, że będą bardzo grzeczne!