zdjęci grupowe przed remiza strażacką

Grupa „Reksia” odwiedziła strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Margoninie, aby poznać tajniki ich pracy. W trakcie spotkania strażacy zaznajomili dzieci z ciekawostkami związanymi z ich pracą, przestrzeganiem zakazów, zachowaniem bezpieczeństwa w czasie: pożaru, burzy oraz wypadku.

przedszkolaki w stajni

Dzieci z grupy „Wróbelek Elemelek” wybrały się na wycieczkę do stajni państwa Aleksandry i Karola Lauk w Margoninie, gdzie miały możliwość zapoznania się ze zwyczajami oraz sposobem życia koni.

zajęcia przedszkole

Grupa Muminków już niedługo kończy edukację przedszkolną. Podczas zajęć dydaktycznych dzieci aktywnie działają, aby jak najlepiej przygotować się do szkoły.

zdjęcie grupowe z bibliotekarką

Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Margoninie zaprosiła najmłodszych do wspólnego świętowania XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.

dzieci stoją w strojACH GIMNASTYCZNYCH Z WORECZKAMI

Główną potrzebą dziecka w wieku przedszkolnym są zabawy i gry ruchowe. Dbałość o zdrowie, harmonijny rozwój, sprawność ruchową jest ważnym celem wychowania przedszkolnego.