dzieci siedzą wokoło maty

Realizacja projektu "Mali Artyści Kodują" sprawia dzieciom mnóstwo radości i satysfakcji.

dzieci siedzą przy tablicy

Co roku 8 czerwca w Polsce obchodzimy Światowy Dzień Oceanów, żeby przypomnieć, że oceany – które wraz z atmosferą regulują klimat, pochłaniają dwutlenek węgla i produkują tlen, stanowią źródło żywności i wielu surowców – są skomplikowanym i kruchym organizmem, wciąż pełnym tajemnic.

dzieci stoją w kole

Zabawy i gry ruchowe są charakterystyczną formą działalności dzieci w wieku przedszkolnym.

zdjęcie efektów hodowli fasoli

Przedszkolaki do woreczka z ziemią, układały kilka nasion fasoli. Czekaliśmy, aż fasolki wypuszczą kiełki. Następnie nasiona wypuszczały korzenie, łodygi i listki. Dzieci zabrały kiełkujące fasolki do domu i przesadziły do doniczki lub ogrodu. Dzisiaj prezentują swoje hodowle. Dziękujemy rodzicom za współpracę.

kącik bohatera grupy

Co takiego jest w tych bajkowych postaciach, że bardzo je lubimy? Przede wszystkim reprezentują sobą cechy, które każdy z nas chciałby posiadać – odwagę, bezinteresowność, uczciwość. Zawsze udaje im się pokonać przeciwności losu lub po prostu towarzyszy im szczęście.