Oderwijmy się choć na chwilę od upominkowego szaleństwa i zadajmy sobie pytanie, tak jak zrobiła to Choinka. Czym jest magia Świąt Bożego Narodzenia, o której w tym czasie tak głośno? O, Choinko! Czy każdy z nas ją rozumie i dostrzega? - zapytał Ognik.

Niech przewodnikiem w szukaniu odpowiedzi będzie dobry duch świąt - Ognik. On zna odpowiedzi, ukazuje się tylko dzieciom w czasie przygotowań świątecznych. To właściwy czas, by przypomnieć sobie i odkryć prawdziwą istotę i sens Świąt Bożego Narodzenia, którą wbrew pozorom nie jest ogrom prezentów, kolorów, ozdób i pyszności, lecz dawanie miłości i przyjaźni w gronie najbliższych. Przedszkolaki odkryły sens Świąt Bożego Narodzenia wspólnie z aktorami z Teatru Kulturka podczas przedstawienie „O, Choinko”!

Galeria zdjęć z przedstawienia muzycznego pt.: "O, choinko" w naszym przedszkolu 2022

O, Choinko nr1
O, Choinko nr2
O, Choinko nr3
O, Choinko nr4
O, Choinko nr5
O, Choinko nr6
O, Choinko nr7
O, Choinko nr8
O, Choinko nr9
O, Choinko nr10
O, Choinko nr11
O, Choinko nr12
O, Choinko nr13
O, Choinko nr14
O, Choinko nr15
O, Choinko nr16