14 grudnia w naszym przedszkolu odbył się Świąteczny Kiermasz ciast i ciasteczek. Wszystkie wypieki przygotowali rodzice, naszych dzieci. Zapach ciast czekoladowych, piernikowych, waniliowych rozchodził się po całym przedszkolu.

Zainteresowanie było duże i serce kupujących także. Pieniądze zebrane ze sprzedaży ciast będą przeznaczone na dofinansowanie wyjazdów naszych milusińskich. W imieniu Rady Rodziców i całego przedszkola dziękujemy kupującym oraz tym rodzicom, którzy w gorączce przygotowań świątecznych znaleźli chwilę, żeby upiec coś pysznego. Dziękujemy za wielką życzliwość i hojność oraz za to, że po raz kolejny mogliśmy liczyć na Państwa otwarte i wrażliwe serca.

Galeria zdjęć ze Świątecznego kiermaszu ciast i ciasteczek w naszym przedszkolu 2022

Świąteczny kiermasz1
Świąteczny kiermasz2
Świąteczny kiermasz3
Świąteczny kiermasz4
Świąteczny kiermasz5
Świąteczny kiermasz6
Świąteczny kiermasz7
Świąteczny kiermasz8
Świąteczny kiermasz9
Świąteczny kiermasz10
Świąteczny kiermasz11
Świąteczny kiermasz12
Świąteczny kiermasz13
Świąteczny kiermasz14
Świąteczny kiermasz15
Świąteczny kiermasz16