Kurtyna, scena, światło, to pierwsze słowa, które kojarzą nam się, gdy słyszymy „teatr”. Jednak, jeśli wyjmiemy „teatr” poza wyniosłe mury budynku zwanego „teatrem”? Kurtyna i scena tam zostaną. Zostaje nam do dyspozycji esencja, czyli aktorzy, rekwizyty, scenografia i muzyka grana na żywo. Dlatego przedszkolaki spotkały się na kolejnym przedstawieniu muzycznym z „Teatrem Kulturka”, gdzie aktorzy ukazali:

Jak ważne w muzyce jest tempo. Przecież każdy z nas jest inny i w swój niepowtarzalny sposób wyjątkowy. Artyści zwrócili na to uwagę oraz wspólnie z dziećmi bawili się tempem w muzyce. Przedszkolaki wspólnie z aktorami stworzyli wiele niepowtarzalnych momentów, których bazą była wyobraźnia i kreatywność. Każdy utwór ma swoją konstrukcję, ale to od wykonawcy zależy, jak go zagra, czyli jego tempo. Przedszkolaki uświadomiły sobie, że podobnie jest z tempem życia. To było interaktywne spotkanie, w którym dzieci dzięki muzyce przekonały się, jak ważne jest nasze naturalne tempo.

Galeria zdjęć z przedstawienia muzycznego pt.: "Nie wolno czy nie szybko?" 2023

Nie wolno, czy nie szybko nr1
Nie wolno, czy nie szybko nr2
Nie wolno, czy nie szybko nr3
Nie wolno, czy nie szybko nr4
Nie wolno, czy nie szybko nr5
Nie wolno, czy nie szybko nr6
Nie wolno, czy nie szybko nr7JPG
Nie wolno, czy nie szybko nr8
Nie wolno, czy nie szybko nr9
Nie wolno, czy nie szybko nr10
Nie wolno, czy nie szybko nr11
Nie wolno, czy nie szybko nr12
Nie wolno, czy nie szybko nr13JPG
Nie wolno, czy nie szybko nr14
Nie wolno, czy nie szybko15