dzieci czekają na swoją kolej w grze stopu i rączki

Przedszkolaki ćwiczyły sprawność stóp i dłoni grając w swojej sali w grę. Zabawa polega na przeskakiwaniu kolejno po naklejkach według rysunków.

zdjęcie grupowe z dnia matematyki

Matematyka kształtuje i uczy dzieci, jest fundamentem logicznego myślenia. Pełni ważną funkcję w procesach poznawania i rozumienia otaczającego świata.

dzieci stoją przed figurami koła i trójkąta

Krasnoludki bardzo lubią zabawy matematyczne, dzięki którym zdobywają nowe umiejętności i rozwijają wyobraźnię.

dzieci stoją przed matą do gry, nauczycielka rozdaje im kolorowe kształty

Muzyka daje dzieciom dużo radości a w połączeniu z ruchem jest naturalnym źródłem ekspresji. Poprzez rozpoznawanie kolorów i kształtów dzieci z grupy „Krasnala Hałabały”

zdjęcie grupowe, dzieci trzymają w dłoniach papierowe skarpetki

21 marca jest kolorowy nie tylko z powodu pierwszego dnia wiosny! To właśnie tego dnia obchodzimy Światowy Dzień Zespołu Downa.