„Noc w przedszkolu” 6-latki rozpoczęły od wycieczki do Izba Historii Ziemi Budzyńskiej. Dzieci wybrały się w niezwykłą podróż w przeszłość. Wszystko za sprawą pani Hanny i Jana Danielewicz, którzy oprowadzili przedszkolaków po salach Izby Pamięci Ziemi Budzyńskiej oraz z entuzjazmem opowiedzieli o zbiorach muzeum. W trakcie interesującej lekcji muzealnej dzieci mogły zapoznać się z dziejami pobliskich regionów.

Z powodzeniem odgadywali zagadki dotyczące przedmiotów codziennego użytku, które dziś odeszły już do lamusa, a przed laty były niezbędne w każdym domu. Wszystkich zachwycił wygląd muzeum oraz dokładność odtworzenia wystroju dawnych miejsc, tj. salon fryzjerski, sala lekcyjna, kuchnia czy sypialnia. Najmłodsi nie bali się pytać o nurtujące ich zagadnienia, a zwiedzanie Izby Pamięci Ziemi Budzyńskiej na długo pozostanie w ich pamięci. Po powrocie z wycieczki dzieci z radością bawiły się na placu zabaw. Natomiast w przedszkolu były przygotowywane dla 6-latków kolejne niespodzianki…

Galeria zdjęć z nocowania w przedszkolu 6-latków 2023

Nocka w przedszkolu nr1
Nocka w przedszkolu nr2
Nocka w przedszkolu nr3
Nocka w przedszkolu nr4
Nocka w przedszkolu nr5
Nocka w przedszkolu nr6
Nocka w przedszkolu nr7
Nocka w przedszkolu nr8
Nocka w przedszkolu nr9
Nocka w przedszkolu nr10
Nocka w przedszkolu nr11
Nocka w przedszkolu nr12
Nocka w przedszkolu nr13
Nocka w przedszkolu nr14
Nocka w przedszkolu nr15
Nocka w przedszkolu nr16
Nocka w przedszkolu nr17
Nocka w przedszkolu nr18
Nocka w przedszkolu nr19
Nocka w przedszkolu nr20
Nocka w przedszkolu nr21
Nocka w przedszkolu nr22
Nocka w przedszkolu nr23
Nocka w przedszkolu nr24
Nocka w przedszkolu nr25
Nocka w przedszkolu nr26
Nocka w przedszkolu nr27
Nocka w przedszkolu nr28
Nocka w przedszkolu nr29
Nocka w przedszkolu nr30
Nocka w przedszkolu nr31
Nocka w przedszkolu nr32
Nocka w przedszkolu nr33
Nocka w przedszkolu nr34
Nocka w przedszkolu nr35
Nocka w przedszkolu nr36
Nocka w przedszkolu nr37
Nocka w przedszkolu nr38
Nocka w przedszkolu nr39
Nocka w przedszkolu nr40
Nocka w przedszkolu nr41
Nocka w przedszkolu nr42
Nocka w przedszkolu nr43
Nocka w przedszkolu nr44
Nocka w przedszkolu nr45
Nocka w przedszkolu nr46
Nocka w przedszkolu nr47
Nocka w przedszkolu nr48
Nocka w przedszkolu nr49
Nocka w przedszkolu nr50