Dzień Babci i Dziadka to dwa najpiękniejsze dni w całym roku, z tej okazji Przedszkolaki z grupy Wróbelka Elemelka zaprosiły swoje Babcie i Dziadków do przedszkola. Zaproszeni goście mieli okazję obejrzeć przedstawienia oraz posłuchać pięknych piosenek w wykonaniu wnucząt.

Grupa Wróbelka Elemelka gościła mamę Nikodema, która przeprowadziła z przedszkolakami warsztaty kulinarne. Dzieci poczuły się  jak prawdziwi kucharze piekąc gofry. Z dużym zaangażowaniem pomagali wyrobić ciasto i udekorować swoje gofry ulubionymi słodkościami. Było bardzo pysznie i kolorowo. Dziękujemy pani Angelice Strzebińskiej za poświęcony czas i zapraszamy ponownie w progi naszego przedszkola.