Dzień Mamy i Taty w grupie Wróbelka Elemelka 2023

Mama i Tata to najważniejsze słowa w życiu dziecka. Są one uosobieniem ciepła, miłości i bezpieczeństwa.  Dlatego pielęgnowanie oraz umacnianie więzi między dziećmi i rodzicami jest rzeczą niezmiernie ważną. 23 maja w grupie Wróbelka Elemelka odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci  poprzez wiersze, piosenki i tańce  podziękowały rodzicom za trud włożony w ich wychowanie. W tle rozbrzmiewała piosenka „Cudownych rodziców mam…” a z oczu popłynęła niejedna łza wzruszenia. Rodzicom z okazji święta życzymy zdrowia, codziennej radości a wraz ze słowami największej wdzięczności składamy podziękowania za wszystkie trudy i starania. 

Zajęcia otwarte z rodzicami w grupie Wróbelka Elemelka 2023

19 kwietnia w grupie Wróbelka Elemelka odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Zajęcia otwarte są jedną z form współpracy przedszkola z rodzicami, którzy mieli możliwość obserwowania swoich dzieci podczas zajęć, ich aktywności, koncentracji, a także zasobu wiadomości i umiejętności. Celem zajęcia było doskonalenie umiejętności liczenia, określania położenia przedmiotów w przestrzeni oraz utrwalenie i wzbogacenie wiedzy dzieci o lesie. Dziękujemy rodzicom za tak liczny udział w zajęciach. 

Wróbelek Elemelek na warsztatach lepienia z gliny 2023

Dzieci z grupy Wróbelka Elemelka uczestniczyły w warsztatach lepienia z gliny w MGOK w Margoninie.  Przedszkolaki z ogromnym zapałem ugniatały, wałkowały i kroiły kawałki gliny tak, aby uformować z nich zamierzone kształty.