Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, pełen uśmiechów, ciepła, wzruszeń i radości. W pięknie udekorowanej sali przedszkolaki z grupy ,,Kubusia Puchatka” przedstawiły program artystyczny. Były wiersze, scenki odgrywane przez dzieci, przeplatane wzruszającym śpiewem, gra na instrumentach oraz pokazy taneczne. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.

Strach to uczucie, które poznał już w swoim życiu każdy z nas. Każdy czegoś się boi. Lęk towarzyszy nam niemal przez całe nasze życie. Jego źródłem mogą być różne rzeczy i zjawiska. Źródło strachu oraz nasz sposób radzenia sobie z nim zależne są od wielu czynników i chociaż strach, to uczucie nieprzyjemne, to jednak jest ono niezbędne w naszym życiu.

Każda uroczystość przedszkolna jest dobrą okazją do nawiązywania bliższych kontaktów z rodzicami. Za nami impreza Andrzejkowa przepełniona tańcem, magią i wróżbami.