kredki dzieci przedszkole

Dzień Kredki w grupie Kubusia Puchatka. Święto to w szczególny sposób wiąże się z dziećmi, bowiem dzięki kredkom mogą one wyrażać swoje przeżycia, uczucia, myśli, uczą się twórczego myślenia oraz rozwijają wyobraźnię.

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest na całym świecie piątego listopada i to właśnie tego dnia sala grupy Kubusia Puchatka zamieniła się w niezwykłą krainę bajkowych postaci.

dynia przedszkole

Dzieci z grupy "Kubusia Puchatka" urządziły sobie dyniowe muzykowanie. Przy muzyce klasycznej Edwarda Griega "W grocie króla gór" dzieci rozwijały wyobraźnię przestrzenną. Utrwalały pojęcia: nad, obok, za, na. Kształtowały świadomość swojego ciała oraz rozróżniały lewą i prawą stronę. Dzień był pełen wrażeń i radości.