grupa dzieci podczas zabaw

Dzień Dziecka w grupie Koziołka Matołka.
W tym roku grupa Koziołka Matołka świętowała Dzień Dziecka zdrowo- czyli na sportowo. Wszyscy z ogromnym zaangażowaniem brali udział w konkurencjach sportowych. Najwięcej emocji i zabawy dostarczyło strzelanie goli do bramki. Każdy przedszkolak otrzymał dyplom, upominek i słodką niespodziankę.

grupa dzieci podczas zajęć o strażakach

4 maja obchodzony jest Dzień Strażaka. Z tej okazji przedszkolaki, z dużym zaciekawieniem poznały specyfikę pracy strażaka,  jego ubiór oraz wszystkie zagrożenia z jakimi spotyka się w swojej pracy. Utrwaliliśmy także numery alarmowe. Gasiliśmy również pożar z krepy i bibuły oraz wykonaliśmy pracę plastyczną rozdmuchując niebieską farbę na pokolorowane płomienie.

symbole narodowe zajęcia przedszkole

Ostatni tydzień kwietnia w grupie Koziołka Matołka został poświęcony tematyce patriotycznej. Celem zajęć było zapoznanie dzieci z symbolami narodowymi, zapoznanie z podstawowymi informacjami na temat kraju,  kształtowanie więzi z krajem ojczystym oraz kształtowanie postaw patriotycznych. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Dzieci w kole dwója z nich ma opaski z ziemią i słońcem

W środę 21 kwietnia przedszkolaki z grupy Koziołka Matołka świętowały Międzynarodowy Dzień Ziemi.

dzieci z wychowawcą siedzą w kole na dłoniach mają kolorowe skarpety

21 marca obchodzony jest Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa - Dzień Kolorowej Skarpetki. Wykonaliśmy w tym dniu mnóstwo ciekawych zadań oraz założyliśmy kolorowe skarpetki nie do pary pokazując tym samym, że wyrażamy solidarność z osobami z Zespołem Downa, którzy na co dzień zmagają się z poczuciem odrębności. Zapraszamy do naszej galerii zdjęć.