Dnia 19 stycznia dzieci z grupy Koziołka Matołka zaprosiły do przedszkola swoje kochane Babcie i kochanych Dziadków by razem świętować ich dzień. Wnuczęta postarały się, aby dziadkowie wesoło i miło spędzili wspólny czas –

Tuż przed wizytą św. Mikołaja  dzieci z grupy Koziołka Matołka  zabrały się za strojenie drzewka. Przedszkolaki z ogromnym zapałem wieszały bombki  a z pomocą pań również  choinkowe światełka. Dzięki zaangażowaniu dzieci nasza choinka wygląda prześlicznie.

Dzieci z grupy Koziołka Matołka gościły panią kucharkę z którą zabrały się ochoczo do pracy i upiekły świąteczne pierniczki. Najpierw odpowiednio się przygotowały dbając o czyste rączki oraz zakładając fartuszki. Poznały też składniki, sposób wykonania ciasta a także zasady bezpieczeństwa.

6 grudnia grupę Koziołka Matołka odwiedził św. Mikołaj. Nasz długo oczekiwany gość został przywitany piosenką, a następnie rozdał wszystkim dzieciom prezenty. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia przy choince. Nasz wspaniały gość wywołał duże uśmiechy na twarzach dzieci, które zaprosiły św. Mikołaja za rok, obiecując, że będą bardzo grzeczne!

Gdy na zewnątrz spadł śnieg, dzieci z grupy Koziołka Matołka oddały się białemu szaleństwu. Dzieci uwielbiają zabawy na świeżym powietrzu więc była to dla nich to świetna rozrywka.  Mróz nikomu nie przeszkadzał, a do przedszkola wróciliśmy z szerokimi uśmiechami.