zdjecie grupowe w kamizelkach

W ramach akcji  "Sprzątanie świata"  dzieci z grup „Bolka i Lolka” oraz „Pszczółki Mai” zaopatrzeni w jednorazowe rękawiczki i worki na śmieci wyruszyły z przedszkola żeby posprzątać świat.

dzieci ćwiczą na boisku

W piątek 16 września dzieci z oddziału w Radwankach wzięły udział w obchodach Narodowego Dnia Sportu.

dzieci układają kształty z kropek

Międzynarodowy Dzień Kropki to święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodzimy 15 września. W tym dniu dzieci z grupy Pszczółki Mai bawiły się kropkami.

zajęcie grupowe w bibliotece

Kolorowe klocki LEGO przyciągają młodych odkrywców i zachęcają do zabawy o czym mogły się przekonać dzieci z grupy Pszczółki Mai podczas pobytu w Bibliotece w Radwankach.

dzieci w autokarze

Na zakończenie roku szkolnego dzieci z przedszkola w Radwankach pojechały na wycieczkę do ZOO w PoznaniuSpacerując po ZOO miały możliwość bliskiego kontaktu ze zwierzętami.