Ja mam narty, Ty masz narty. Szur, szur drogą szlak utarty. Dzieci z grupy Pszczółki Mai podczas zajęć poznały różne zimowe dyscypliny sportowe. Dowiedziały się jakiego sprzętu potrzebują sportowcy, a następnie podczas zajęcia wykonały narciarza.

Zimowe zabawy w grupie Pszczółki Mai.

Karnawał to tradycja przepełniona muzyką i zabawą. Bal dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele dni. 28 stycznia sala przedszkolna wyglądała bajecznie i kolorowo, a Bolek i Lolek zabrali dzieci do wspólnej podróży do ‘Afryki”. W trakcie karnawałowych szaleństw wszyscy bawiliśmy się wyśmienicie. Bal odbył się w cudownej atmosferze, wypełnionej uśmiechem. Odwiedził nas też słoń Elmer, z którym dzieci szalały aż do utraty tchu. Na koniec zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia. Kolejny karnawał już za rok- do zobaczenia!

28.01.2021 r. w grupie Pszczółki Mai odbył się bal przebierańców. Sala przedszkolna na ten dzień zamieniła się w wiosenną łąkę, a na sali pojawiły się różne bajkowe postacie. Można było spotkać biedronkę, Elzę, policjantów, żołnierza, Spider - Manów, Batmanów, Ninję i wiele innych ciekawych postaci. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie tak pięknych balowych strojów

Gorące czy zimne, miękkie czy twarde, szorstkie czy gładkie - dzieci z grupy Pszczółki Mai podczas spotkania z panią pielęgniarką poznały zmysł dotyku. podczas zajęcia dzieci miały okazję dotykać materiały o różnej fakturze oraz lepiły z ciastoliny wykonanej domowym sposobem.