grupa dzieci podczas spaceru

Dzieci z grupy Pszczółki Mai podczas zajęcia zapoznały się z zasadami ruchu drogowego.

narodowy dzień sportu w przedszkolu

Narodowy Dzień Sportu to wyjątkowy dzień w roku, kiedy chcemy zwrócić uwagę na wszystkich, którzy kochają sport. Razem pokażmy jak wielu Polaków żyje aktywnie! Oddział wiejski- Grupa Pszczółki Mai oraz Grupa Bolka i Lolka , także podjęło się wzięcia udziału w tej akcji.

uroczystość pożegnania 6-latków

Przedszkolaki oraz rodzice dzieci kończących przedszkole w środę 23 czerwca, spotkali się na uroczystości  z okazji pożegnania przedszkola. Pożegnaliśmy 10 przedszkolaków, którzy po wakacjach, rozpoczną edukację w szkole. Zakończyli pierwszy etap edukacji – edukację przedszkolną i wkroczyli w życie szkolne.

grupa dzieci  podczas zabaw

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany.

zbiorowe zdjęcie dzieci z motylami wykonanymi z rolek po papierze
Realizując temat kompleksowy "Na łące" dzieci z grupy Pszczółki Mai poznały rodzinę owadów, a w szczególności motyle.