Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany.

W przedszkolu tego dnia staraliśmy się jak to tylko możliwe, aby naszym dzieciom umilić czas. Przygotowano wiele atrakcji. Najwięcej radości przysporzyły żywe maskotki oraz zamykanie w dużej bańce mydlanej. Dzieci pokonały także tor przeszkód na świeżym powietrzu!. Wesoła zabawa  zakończyła się  zabawa ruchowa w rytm piosenki: „Wszystkie dzieci nasze są”. Kolorowy pociąg utworzony z dzieci pojechał do przedszkola na słodki poczęstunek. Do domu dzieci zabrały ze sobą kolorowe piłki plażowe, bańki, batona oraz  skręcone baloniki.

Wszystkiego najlepszego naszym milusińskim składają wszyscy pracownicy przedszkola.

Galeria zdjęć grupy Bolka i Lolka oraz Pszczółki Mai z obchodów Dnia Dziecka.

Dzień Dziecka w Radwankach 1
Dzień Dziecka w Radwankach 10
Dzień Dziecka w Radwankach 9
Dzień Dziecka w Radwankach 8
Dzień Dziecka w Radwankach 7
Dzień Dziecka w Radwankach 6
Dzień Dziecka w Radwankach 5
Dzień Dziecka w Radwankach 2
Dzień Dziecka w Radwankach 3
Dzień Dziecka w Radwankach 4