W piątek 15 września dzieci z oddziału w Radwankach wzięły udział w zabawach sportowych w ramach obchodu Narodowego Dnia Sportu. Miejscem gdzie odbywały się zabawy sportowe był Orlik w Radwankach. Głównym celem było zachęcenie dzieci do aktywności ruchowej na świeżym powietrzu.

Jak przystało na prawdziwych sportowców na początku zabawę rozpoczęła krótka rozgrzewka z wykorzystaniem chusty animacyjnej. Następnie czekał na dzieci tor przeszkód, który wszystkie dzieci przeszły wykonując przygotowane zadania. Na zakończenie czekała jeszcze na dzieci ścieżka sensoryczna, którą należało przebyć bez obuwia i skarpetek. Wszystkie przygotowane zadania dzieci wykonywały z uśmiechem na ustach. Po zakończeniu sportowych zmagań dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy , a w przedszkolu czekała na nich zdrowa przekąska w postaci banana.

Galeria zdjęć z obchodów Narodowego Dnia Sportu w Radwankach 2023

Narodowy Dzien Sportu Radwanki 1
Narodowy Dzien Sportu Radwanki 2
Narodowy Dzien Sportu Radwanki 3
Narodowy Dzien Sportu Radwanki 4
Narodowy Dzien Sportu Radwanki 5
Narodowy Dzien Sportu Radwanki 6
Narodowy Dzien Sportu Radwanki 7
Narodowy Dzien Sportu Radwanki 8
Narodowy Dzien Sportu Radwanki 9
Narodowy Dzien Sportu Radwanki 10
Narodowy Dzien Sportu Radwanki 11
Narodowy Dzien Sportu Radwanki 12
Narodowy Dzien Sportu Radwanki 13
Narodowy Dzien Sportu Radwanki 14
Narodowy Dzien Sportu Radwanki 15
Narodowy Dzien Sportu Radwanki 16
Narodowy Dzien Sportu Radwanki 17
Narodowy Dzien Sportu Radwanki 18
Narodowy Dzien Sportu Radwanki 19
Narodowy Dzien Sportu Radwanki 20
Narodowy Dzien Sportu Radwanki 21