Konkurs plastyczny "W krainie dinozaurów" 2024

Bardzo dziękujemy dzieciom oraz ich rodzicom za tak liczny udział w konkursie pt.: „W krainie dinozaurów”. Na konkurs wpłynęło aż 56 pięknych prac - każda z nich inna, kolorowa, wyjątkowa! Wykazaliście się niezwykłym pomysłem i ogromnym poświęceniem. Każdy wykonany dinozaur ukazał barwną, dziecięca wyobraźnię i ogromna staranność wykonania. Okazało się, że zawsze możemy na Was liczyć. Komisja konkursowa miała niezwykle trudne zadanie, ponieważ każda z prac wzbudzała zachwyt Komisji konkursowej. Jeszcze raz dziękujemy za udział, a ogłoszenie wyników odbędzie się 7 marca 2024r.

Rekrutacja do przedszkola na rok 2024/2025 od 4 marca

Bal karnawałowy w Lipinach - "W Hogwarcie" 2024

Karnawał to czas, na który czekają najmłodsi. To moment, kiedy można przebierać się do woli! Zabawy karnawałowe dla dzieci to, przede wszystkim, możliwość przeistaczania się w inne osoby. Jak co roku w karnawale i w naszym przedszkolu odbył się oczekiwany przez dzieci bal karnawałowy. W tym dniu przedszkolaki przeniosły się do  Hogwartu – szkoły magii Harrego Pottera. Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się postacie prosto z serii książek o Harrym,

W krainie kolorów – bal przebierańców w Radwankach 2024

Karnawał to czas przepełniony muzyką i świetną zabawą, gdzie ważnym elementem są bale, maskarady i pochody. Dla naszych przedszkolaków bal karnawałowy to dzień wyjątkowy, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. 7 lutego w Przedszkolu w Radwankach odbył się bal przebierańców, w tym roku dzieci przeniosły się do Krainy Kolorów.