uroczyste pożegnanie 6-latków w Lipinach

20 czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie 6-latków z grupy Myszki Miki. Wydarzenie miało miejsce na Sali przy Bibliotece w Lipinach, a w programie znalazły się wiersze, tańce oraz wręczenie dyplomów. Była to wyjątkowa okazja nie tylko do podsumowania roku, ale również do pożegnania pani Joanny Pawelszczak, która przechodzi na emeryturę po wielu latach pracy z dziećmi. Uroczystość rozpoczęła się od występów dzieci.

uroczyste pożegnanie 6-latków w Próchnowie

W dniu 19 czerwca w grupie Koziołka Matołka odbyło się uroczyste pożegnanie naszych Kochanych sześciolatków. Żegnaliśmy Kingę, Marysię, Kubę oraz Oliwiera. Z tej okazji dzieci przygotowały część artystyczną pt. „To były piękne dni”, podczas której recytowały wiersze, śpiewały i tańczyły.

uroczyste pożegnanie 6-latków w Radwankach

Przedszkolaki oraz rodzice dzieci kończących przedszkole we wtorek 18 czerwca, spotkali się na uroczystości z okazji pożegnania przedszkola, która odbywała się pod hasłem „Czas rozwinąć skrzydła”. Pożegnaliśmy 10 przedszkolaków, którzy po wakacjach, rozpoczną edukację w szkole. Zakończyli oni pierwszy etap edukacji – edukację przedszkolną i po wakacjach wkroczą w życie szkolne.

uroczyste pożegnanie 6-latków w Margoninie

W piątek 14 czerwca w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pożegnania dzieci, które kończą edukację przedszkolną. Jest to bardzo uroczysty moment, który gromadzi społeczność przedszkolną, rodziców oraz zaproszonych gości. Dziewczynki i chłopcy wkroczyli na salę w rytmie tradycyjnego poloneza a po przywitaniu nastąpił czas na wspomnienia w czasie których dzieci w żartobliwym tonie wspominały swoją edukację w murach przedszkola.