Narodowy Dzień Sportu w przedszkolu w Lipinach 2023

W piątek, 15 września 2023, oddział w Lipinach wziął udział w obchodach Narodowego Dnia Sportu. Miejscem zmagań sportowych było boisko lekkoatletyczne w Lipinach.

Narodowy Dzień Sportu w przedszkolu w Próchnowie 2023

W dniu 15 września  na terenie Ochotniczej Straży Pożarnej  w Próchnowie odbył się Dzień Sportu. Na przybyłych przedszkolaków czekało wiele atrakcji:  konkurencje sprawnościowe „tunel", zabawy z piłkami, konkurencje szybkościowe oraz równoważne.

Narodowy Dzień Sportu w Radwankach 2023

W piątek 15 września dzieci z oddziału w Radwankach wzięły udział w zabawach sportowych w ramach obchodu Narodowego Dnia Sportu. Miejscem gdzie odbywały się zabawy sportowe był Orlik w Radwankach. Głównym celem było zachęcenie dzieci do aktywności ruchowej na świeżym powietrzu.

Narodowy Dzień Sportu w przedszkolu w Margoninie 2023

Już od rana w naszym przedszkolu trwały przygotowania do wspaniałej zabawy z okazji Narodowego Dnia Sportu. Na placu zabaw ustawione zostały stanowiska do rozgrywek sportowych, wokół rozbrzmiewała wesoła muzyka, a w salach dzieci z entuzjazmem ćwiczyły okrzyki grup. Naszą uroczystość oficjalnie otworzyła Pani Dyrektor, która serdecznie powitała wszystkich przedszkolaków.