Podsumowaniem realizowania tematu kompleksowego „Życie w krainie śniegu i lodu” w grupie Myszki Miki, było wykonanie pracy plastyczno – technicznej pt. „Pingwin”.

W ramach współpracy oraz realizowania tematu kompleksowego „Życie w krainie śniegu i lodu”, dzieci z grupy Myszki Miki odwiedziły w zeszłym tygodniu Bibliotekę w Lipinach.

W dniu 24 stycznia dzieci z grupy Bolka i Lolka i Pszczółki Mai obchodziły Dzień Babci i Dziadka. Uroczystość odbyła się na sali wiejskiej w Radwankach. Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swoich wnuków prezentujących wiersze, piosenki i tańce. Mali artyści z wielkim zaangażowaniem odtwarzali swoje role. Nie zabrakło wspólnych tańców z dziadkami oraz upominków. Gości ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i brawami dziękowali za występ.

Dziadek i Babcia to bardzo ważne osoby w życiu dziecka. Dlatego Dzień Babci i Dziadka to jedne z najpiękniejszych świąt w pierwszym miesiącu nowego roku kalendarzowego. Z tej okazji 25 stycznia dzieci z naszej grupy wcieliły się w role Krasnali, które uczestniczyły w ważnej „misji”, polegającej na zorganizowaniu niespodzianki dla Babci i Dziadka.