Koncert muzyczny pt. "Bale i turnieje" - Teatr Kulturka 2024

Ostatnio nasze przedszkolaki miały niezwykłą okazję wzięcia udziału w koncercie Teatru Kulturka pt. "Bale i Turnieje", który przekształcił nasze przedszkole w krainę pełną muzyki i tańca. Gwiazdą okazała się mucha Betty, która zaprosiła dzieci do swojego świata tańców swingowych. To było widowisko, które porwało zarówno małych, jak i tych nieco większych widzów w wir radosnej zabawy i ekscytujących przygód. Podczas koncertu dzieci mogły obserwować zawodowych tancerzy, poznając coraz to inne style taneczne. Ich uśmiechy i entuzjazm były widoczne na każdym kroku, podczas gdy tańczyły razem z bohaterami tego magicznego spektaklu. Dziękujemy Teatrowi Kulturka za stworzenie tego niezwykłego spektaklu, który sprawił, że dzieci mogły przeżyć niezapomnianą przygodę w krainie tańców swingowych. Już teraz nie możemy się doczekać kolejnych magicznych przedstawień, które przyniosą nam jeszcze więcej radości i wrażeń!

podsumowanie akcji charytatywnej góra grosza 2024

Przedszkole Samorządowe w Margoninie w roku szkolnym 2023/2024 uczestniczyło w akcji Góra Grosza prowadzonej przez Towarzystwo Nasz Dom. Co roku organizujemy wielką zbiórkę monet. Dzięki temu pokazujemy dzieciom, że można i należy dzielić się z innymi. Zebrane pieniądze zostają przekazane na pomoc psychologiczną oraz rzeczową dla dzieci, które jej potrzebują i tych które wychowują się poza własnym środowiskiem rodzinnym. Podczas XXIV edycji akcji Góra Grosza w naszym przedszkolu zebraliśmy 528,48 zł. Dziękujemy wszystkim za udział!

Konkurs plastyczny "W krainie dinozaurów" 2024

Bardzo dziękujemy dzieciom oraz ich rodzicom za tak liczny udział w konkursie pt.: „W krainie dinozaurów”. Na konkurs wpłynęło aż 56 pięknych prac - każda z nich inna, kolorowa, wyjątkowa! Wykazaliście się niezwykłym pomysłem i ogromnym poświęceniem. Każdy wykonany dinozaur ukazał barwną, dziecięca wyobraźnię i ogromna staranność wykonania. Okazało się, że zawsze możemy na Was liczyć. Komisja konkursowa miała niezwykle trudne zadanie, ponieważ każda z prac wzbudzała zachwyt Komisji konkursowej. Jeszcze raz dziękujemy za udział, a ogłoszenie wyników odbędzie się 7 marca 2024r.

Rekrutacja do przedszkola na rok 2024/2025 od 4 marca