23 listopada br. przedszkolaki z grupy Myszki Miki brały udział w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem - misiem lub z misiowymi akcesoriami. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w Bibliotece Publicznej w Lipinach.

Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach: "Pokochaj Pluszowego Misia", "Jadą, jadą misie". Pani Kamila przygotowała dla dzieci wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, matematyczne, układanki, śpiewanie piosenek, misiowe tańce oraz foto-budkę. Ten dzień spędzony w bibliotece pełen był uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

Galeria zdjęć oddziału Lipiny - Dzień Pluszowego Misia 2023

Dzień Pluszowego Misia. Myszka Miki 1
Dzień Pluszowego Misia. Myszka Miki 2
Dzień Pluszowego Misia. Myszka Miki 3
Dzień Pluszowego Misia. Myszka Miki 4
Dzień Pluszowego Misia. Myszka Miki 5
Dzień Pluszowego Misia. Myszka Miki 6
Dzień Pluszowego Misia. Myszka Miki 7
Dzień Pluszowego Misia. Myszka Miki 8
Dzień Pluszowego Misia. Myszka Miki 9
Dzień Pluszowego Misia. Myszka Miki 10
Dzień Pluszowego Misia. Myszka Miki 11
Dzień Pluszowego Misia. Myszka Miki 12
Dzień Pluszowego Misia. Myszka Miki 13
Dzień Pluszowego Misia. Myszka Miki 14
Dzień Pluszowego Misia. Myszka Miki 15
Dzień Pluszowego Misia. Myszka Miki 16
Dzień Pluszowego Misia. Myszka Miki 17
Dzień Pluszowego Misia. Myszka Miki 18