Pluszowe misie to zabawki, które towarzyszą dzieciom od wielu, wielu lat. Są powiernikami dziecięcych tajemnic, rozweselają dzieci, pocieszają, pomagają zasnąć. W poniedziałek 27 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia - jedno z ważniejszych i ulubionych świąt przedszkolaków. Od samego rana w holu rozbrzmiewała muzyka , a miś witał wszystkich słodkim „co nieco”. Przedszkolaki przyniosły swoje przytulanki, aby z nimi świętować.

Podczas wspólnej uroczystości dzieci śpiewały dla miśków piosenki i recytowały misiowe rymowanki. Poznały też historię powstania pluszowego misia. Atrakcją spotkania był teatrzyk w wykonaniu pracowników przedszkola i zaproszonych gości pt. „Pluszowy miś” . Dzieci oglądały przygody misia jak zaczarowane, widząc swoje wychowawczynie w rolach aktorów. W dalszej części dnia wszyscy brali udział w różnych zabawach i konkurencjach w grupach.

Galeria zdjęć oddziału Margonin - Dzień Pluszowego Misia 2023

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA MARGONIN 1
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA MARGONIN 2
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA MARGONIN 3
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA MARGONIN 4
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA MARGONIN 5
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA MARGONIN 6
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA MARGONIN 7
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA MARGONIN 8
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA MARGONIN 9
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA MARGONIN 10
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA MARGONIN 11
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA MARGONIN 12
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA MARGONIN 13
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA MARGONIN 14
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA MARGONIN 15
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA MARGONIN 16
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA MARGONIN 17
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA MARGONIN 18
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA MARGONIN 19
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA MARGONIN 20
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA MARGONIN 21
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA MARGONIN 22
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA MARGONIN 23
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA MARGONIN 24
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA MARGONIN 25
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA MARGONIN 26
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA MARGONIN 27
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA MARGONIN 28
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA MARGONIN 29
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA MARGONIN 30
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA MARGONIN 31
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA MARGONIN 32
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA MARGONIN 33