Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas dla każdego z nas. Piękną tradycją w Przedszkolu Samorządowym w Margoninie stały się Jasełka w wykonaniu naszych sześciolatków. 20 grudnia, w magicznej scenerii, w blasku światełek, gdy za oknami zapadł zmrok, dzieci z grupy „Muminków”, „Czerwonego Kapturka” oraz „Wróbelka Elemelka” stworzyły niepowtarzalny klimat. Mali aktorzy wcielili się w role postaci znanych wszystkim z jasełek: świętą rodzinę, pasterzy, Trzech Króli, aniołki, śnieżynki oraz skrzaty. Przedszkolaki ubrane w przepiękne stroje, zachwyciły wszystkich obecnych swoją kreatywnością, talentem aktorskim oraz wokalnym.

Nasi artyści śpiewali pastorałki i kolędy, wykonywali układy taneczno - ruchowe, recytowali wiersze. Całej tej uroczystości towarzyszyła przepiękna gama kolęd i pastorałek śpiewanych i granych na flecie, saksofonie i gitarze. Rodzice i opiekunowie występujących przedszkolaków z dumą obserwowali występ swoich pociech, mieli okazję doświadczyć niezapomnianych chwil pełnych radości i wzruszeń. Kolorowe pięknie wykonane kostiumy, migoczące światełka i uśmiechy na twarzach maluchów sprawiły, że atmosfera przedszkolnego przedstawienia była jak z bajki. To niezwykłe doświadczenie obserwować, jak nasze przedszkolaki przeżywają magię świąt i potrafią ją tak pięknie przekazać. Jesteśmy dumni z każdego z nich i wdzięczni za ich zaangażowanie. Serdecznie dziękujemy wszystkim artystom, zarówno tym małym, jak i dużym, którzy tak wspaniale wprowadzili nas w magiczny czas oczekiwania na zbliżające się święta i życzymy wspaniałych, pełnych rodzinnego ciepła i magii Świąt Bożego Narodzenia.

Galeria zdjęć oddziału Margonin - przedstawienie jasełkowe „Cicha noc, święta noc” 2023

Cicha noc, święta noc. Jasełka 1
Cicha noc, święta noc. Jasełka 2