Boże Narodzenie to najbardziej oczekiwane święta przez nas wszystkich. W przedszkolu tworzymy sytuacje sprzyjające czynnemu uczestnictwu w tradycji. 21 grudnia obchodziliśmy uroczystość Wigilii. Niespodziewanym gościem tego dnia był Gwiazdor, który rozdał dzieciom piękne prezenty. Następnie wszyscy zajęli miejsca przy odświętnie nakrytym stole, aby zjeść wspólny posiłek. Nie zabrakło na naszym stole barszczu, ryb, kapusty z pieczarkami oraz makiełek. Śpiewane kolędy, płonące świece i choinka wprowadziły nas wszystkich w świąteczny nastrój pełen życzliwości i serdeczności. Wigilia to szczególna uroczystość w naszym przedszkolu, to wyjątkowe wydarzenie, które integruje dorosłych i dzieci.

Galeria zdjęć oddziału Lipiny - Wigilia 2023

Wigilia. Myszka Miki 1
Wigilia. Myszka Miki 2
Wigilia. Myszka Miki 3
Wigilia. Myszka Miki 4
Wigilia. Myszka Miki 5
Wigilia. Myszka Miki 6
Wigilia. Myszka Miki 7
Wigilia. Myszka Miki 8
Wigilia. Myszka Miki 9
Wigilia. Myszka Miki 10
Wigilia. Myszka Miki 11
Wigilia. Myszka Miki 12
Wigilia. Myszka Miki 13
Wigilia. Myszka Miki 14
Wigilia. Myszka Miki 15
Wigilia. Myszka Miki 16
Wigilia. Myszka Miki 17
Wigilia. Myszka Miki 18
Wigilia. Myszka Miki 19
Wigilia. Myszka Miki 20