Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, ponieważ dostarcza im wielu przeżyć i radości. W tym wyjątkowym dniu dzieci otrzymały od swoich pań bilety, które uprawniały do udziału w „Cyrkowym Party”. Od samego rana dzieci rozweselał i zapraszał do wspólnej zabawy Klaun Kiki, który był gościem specjalnym tegorocznego balu. Tradycyjnie Burmistrz Miasta i Gminy Margonin pan Janusz Piechocki przekazał pani Dyrektor „Klucz do dobrej zabawy, aby oficjalnie otworzyć „Cyrkowe Party 2024”.

Przedszkolaki świetnie się bawiły uczestnicząc w zabawach, tańcach i konkursach. Atrakcją balu był Kosmiczny Pokaz Baniek Mydlanych, podczas którego dzieci mogły podziwiać bańki klasyczne, dymne i ogniowe. Było to wspaniałe doświadczenie. W przerwie balu każda grupa wesołym pociągiem pojechała do budki z popcornem, dzięki czemu jeszcze bardziej mogliśmy poczuć „cyrkowy nastrój. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i przyjaznej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów oraz wszystkim pracownikom przedszkola za ogrom włożonej pracy podczas dekorowania sali gimnastycznej, szatni oraz korytarzy przedszkola.

Galeria zdjęć oddziału Margonin - bal karnawałowy "Cyrkowe party" 2024

CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 0
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 1
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 2
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 3
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 4
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 5
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 6
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 7
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 8
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 9
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 10
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 11
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 12
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 13
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 14
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 15
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 16
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 17
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 18
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 19
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 20
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 21
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 22
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 23
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 24
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 25
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 26
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 27
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 28
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 29
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 30
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 31
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 32
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 33
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 34
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 35
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 36
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 37
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 38
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 39
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 40
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 41
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 42
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 43
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 44
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 45
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 46
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 47
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 48
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 49
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 50
CYRKOWE PARTY BAL KARNAWAŁOWY 51