Świat przedszkolaków pełen jest różnorodnych przeżyć. Dzieci przechodzą w tym okresie intensywny rozwój emocjonalny. 2 lutego na terenie naszego przedszkola odbyły się warsztaty - ,,Moje i Twoje emocje’’ dla dzieci 6 letnich prowadzone przez pracowników Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Chodzieży panie: Jowitę Laube - Jeziorską oraz Kamilę Karowską - Gaudyn.

W trakcie warsztatów dzieci brały udział w zabawach integrujących grupę, ćwiczeniach na skupienie, rozpoznawały i nazywały podstawowe emocje, opowiadały o uczuciach. Uczestniczyły w zabawach mających na celu wyrażanie emocji takich jak: radość, smutek, złość… używając charakterystycznych dla dziecka form wyrazu. 

Galeria zdjęć oddziału Margonin - warsztaty ,,Moje i Twoje emocje’’ 2024

Warsztaty o emocjach1
Warsztaty o emocjach2
Warsztaty o emocjach3
Warsztaty o emocjach4
Warsztaty o emocjach5
Warsztaty o emocjach6
Warsztaty o emocjach7
Warsztaty o emocjach8
Warsztaty o emocjach9
Warsztaty o emocjach10
Warsztaty o emocjach11
Warsztaty o emocjach12
Warsztaty o emocjach13
Warsztaty o emocjach14
Warsztaty o emocjach15
Warsztaty o emocjach16
Warsztaty o emocjach17