Dzieci z przedszkola w Radwankach miały okazję uczestniczyć w spotkaniu z wędkarzem z Polskiego Związku Wędkarskiego – Koła Margonin panem Jarosławem Szlichtingiem, który w bardzo ciekawy i interesujący sposób przekazał dzieciom informacje dotyczące wędkarstwa.

Dzieci poznały strój wędkarza oraz jego sprzęt, mogły chwycić podbierak, siatkę na ryby oraz wędkę. Każde dziecko otrzymało książeczkę „Ryby, rybki i rybeczki”, z której dowiedziały się o różnych gatunkach ryb zarówno morskich jak i słodkowodnych. Dziękujemy panu Jarkowi za miłe spotkanie.

Galeria zdjęć oddziału Radwanki - spotkanie z wędkarzem 2024

Spotkanie z wedkarzem Radwanki 1
Spotkanie z wedkarzem Radwanki 2
Spotkanie z wedkarzem Radwanki 3
Spotkanie z wedkarzem Radwanki 4
Spotkanie z wedkarzem Radwanki 5
Spotkanie z wedkarzem Radwanki 6
Spotkanie z wedkarzem Radwanki 7
Spotkanie z wedkarzem Radwanki 8
Spotkanie z wedkarzem Radwanki 9
Spotkanie z wedkarzem Radwanki 10
Spotkanie z wedkarzem Radwanki 11
Spotkanie z wedkarzem Radwanki 12
Spotkanie z wedkarzem Radwanki 13
Spotkanie z wedkarzem Radwanki 14
Spotkanie z wedkarzem Radwanki 15
Spotkanie z wedkarzem Radwanki 16
Spotkanie z wedkarzem Radwanki 17
Spotkanie z wedkarzem Radwanki 18