Dzieci z naszego przedszkola miały okazję uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu kulturalnym. Dzięki teatrowi Kulturka, najmłodsi mogli przenieść się na Farmę podczas koncertu pt. "Western Story". W trakcie występu maluchy miały okazję poznać świat muzyki country. Dzieci były zachwycone, aktywnie uczestniczyły w koncertowej przygodzie, klaskały w rytm muzyki, a nawet miały możliwość spróbować swoich sił w prostych układach tanecznych.

Atmosfera była pełna radości i entuzjazmu, a mali uczestnicy z uśmiechami na twarzach chłonęli nowe doświadczenia. Koncert "Western Story" był nie tylko świetną zabawą, ale także cenną lekcją kultury muzycznej, która z pewnością zostanie na długo w pamięci naszych przedszkolaków. Serdecznie dziękujemy teatrowi Kulturka za tę niezapomnianą podróż muzyczną i z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania z ciekawymi formami sztuki.

Galeria zdjęć Przedszkola Samorządowego w Margoninie "Western Story" 2024

Western story (1)