28 maja dzieci z grup: „Kubusia Puchatka” i „Wróbelka Elemelka” wybrały się na wycieczkę do Rodzinnego Parku Rozrywki Zaurolandii w Rogowie. Już od samego rana wszyscy byli bardzo podekscytowani podróżą w towarzystwie rówieśników. Po przyjeździe rozpoczęliśmy zwiedzanie. Przedszkolaki z wielkim entuzjazmem podziwiały figury dionozaurów i słuchały prehistorycznych ciekawostek.

Kolejnym punktem wycieczki był atrakcyjny park rozrywki, w którym można był wspaniale się bawić. Nie zabrakło dmuchańców, karuzeli i sprzętów do zjeżdżania, huśtania czy wdrapywania się. Wielką atrakcją były łódki oraz parki linowe, w których dzieci wykazały wielką odwagę i doskonałą koordynację. Wycieczka w atrakcyjny sposób wzbogaciła wiedzę dzieci o świecie. Przedszkolaki odkrywały różnorodność świata zwierząt sprzed setek milionów lat, eksplorowały otaczającą przyrodę, poznały mezozoiczne gady prezentowane w naturalnej wielkości oraz ważne wydarzenia z życia dziejów na Ziemi, poszerzały umiejętności obserwacji, orientowania się w terenie. Potrafiły również przestrzegać zasad bezpiecznego zachowania się w różnych sytuacjach. To był udany dzień, pełen wrażeń. Brawo dla wszystkich dzieci!

Galeria zdjęć grupy "Kubuś Puchatek" i "Wróbelek Elemelek"- Wycieczka do Rogowa 2024

WYCIECZKA DO ROGOWA 1
WYCIECZKA DO ROGOWA 2