Nasze przedszkole uczestniczyło w wydarzeniu Dzień Pozytywnego Myślenia. Celem przedsięwzięcia było dostrzeżenie i podkreślenie pozytywnych aspektów w swoim otoczeniu. Wspólnie odkrywaliśmy jaką moc sprawczą mają nasze myśli.

Koncentrowaliśmy się na pozytywnych aspektach codzienności, dostrzeganiu i docenianiu indywidualności, odczuwaniu satysfakcji z pokonywania ograniczeń organizacyjnych i personalnych, rozumienia własnego wpływu na otaczającą rzeczywistość, budowaniu motywacji do rozwijania swojego potencjału, wzajemnej życzliwości, zrozumieniu, sympatii. Pani psycholog czytała każdej grupie „pozytywne bajki”, a my uczyliśmy się mówienia komplementów i miłych słów.

Galeria zdjęć z Dnia Pozytywnego Myślenia.

Dzień pozytywnego myślenia - Czerwony Kapturek1
Dzień pozytywnego myślenia - Czerwony Kapturek2
Dzień pozytywnego myślenia - Muminki1
Dzień pozytywnego myślenia - Muminki2
Dzień pozytywnego myślenia - Reksio1
Dzień pozytywnego myślenia - Reksio2
Dzień pozytywnego myślenia - Wróbelek Elemelek 1
Dzień pozytywnego myślenia - Wróbelek Elemelek 2
Dzień Pozytywnego Myślenia Myszka Miki1
Dzień Pozytywnego Myślenia Myszka Miki2
DZIEŃ POZYTYWNEGO MYŚLENIA W GRUPIE MISIA USZATKA 1
DZIEŃ POZYTYWNEGO MYŚLENIA W GRUPIE MISIA USZATKA 2
Dzień pozytywnego myślenia w grupie Smerfów 1
Dzień pozytywnego myślenia w grupieSmerfów 2
Dzień Pozytywnego myślenia