Swoją wakacyjną przygodę dzieci rozpoczęły od zapoznania z krainą mórz i oceanów.

Na początku miały okazję zapoznać się z podwodnym światem oglądając film edukacyjny , a następnie pokolorowały i wycięły ryby. Wykorzystując talerzyki papierowe dzieci wykonały różne zwierzęta, które mogą zamieszkiwać na bezludnych wyspach. Bawiąc się chustą animacyjną pokazały jak wygląda morze spokojne i wzburzone. Po zapoznaniu się z przygodami pana Maluśkiewicza wykonały dla niego łódeczkę wykorzystując sztukę składania papieru - origami .

Galeria zdjęć z pierwszego tygodnia wakacyjnych zajęć w przedszkolu.

W krainie mórz i oceanów 1
W krainie mórz i oceanów 2
W krainie mórz i oceanów 3
W krainie mórz i oceanów 4
W krainie mórz i oceanów 5
W krainie mórz i oceanów 6
W krainie mórz i oceanów 7
W krainie mórz i oceanów 8
W krainie mórz i oceanów 9
W krainie mórz i oceanów 10