W przedszkolu odbył się  niekonwencjonalny konkurs połączony z pokazem „Eko  mody”. Małe ekomodelki i ekomodele prezentowali z gracją na wybiegu swoje ekokreacje.

W konkursie brało udział 31 osób. Gratulujemy zwycięzcom, komisja jury wybrała po dwa miejsca egzekwo I, II i III – wybór był bardzo trudny, pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienie. Każdy uczestnik otrzymał dyplom i upominek. Dzieci prezentowały stroje, które wykonały wspólnie z  rodzicami w domu.  Stroje powstały z różnorodnych materiałów przeznaczonych do recyklingu np. kartony, worki, gazety, butelki plastikowe, folia spożywcza. Dziękujemy uczestnikom i rodzicom za kreatywną i estetyczną pracę. Celem konkursu było zarówno rozwijanie kreatywności, aktywności wśród dzieci, jak również propagowanie prawidłowych postaw ekologicznych, podniesienie świadomości ekologicznej oraz nabywanie umiejętności selektywnej zbiórki odpadów.  To była świetna zabawa. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!!!

Galeria zdjęć uczestników konkursu Eko-moda

Eko moda nr1