Z okazji Dnia Dziecka, 29 maja, dzieci z grupy Myszki Miki odwiedziły bibliotekę w Lipinach, gdzie czekało na nie wiele atrakcji i niezapomnianych chwil. Wydarzenie to zorganizowała Pani Kamila z myślą o tym, aby dzieci mogły spędzić ten wyjątkowy dzień w kreatywny i radosny sposób, łącząc zabawę z edukacją. Po krótkim wprowadzeniu, dzieci wyszły na zewnątrz, gdzie czekała na nie pierwsza atrakcja – rysowanie kredą na chodniku.

Przedszkola wzięły udział w różnych grach i zabawach, które pozwoliły im spożytkować energię i cieszyć się wspólną zabawą. Największym zainteresowaniem cieszyła się gra w klasy, która przywołała wspomnienia z dzieciństwa wielu dorosłych uczestników. Dzień Dziecka w bibliotece w Lipinach był wyjątkowy i z pewnością na długo pozostanie w pamięci dzieci. Dzięki takim inicjatywom dzieci mogą rozwijać swoje pasje, poznawać świat literatury i czerpać radość z wspólnej zabawy, co jest nieocenione w ich rozwoju i wychowaniu.

Galeria zdjęć grupy Myszka Miki - Dzień Dziecka z biblioteką 2024

Dzień Dziecka w grupie Myszki Miki 1