Dzieci z grupy "Krasnala Hałabały" obchodziły na zajęciach „Dzień Kropki”. Uważnie obejrzały bajkę o tym, jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti. Historia ta uświadomiła przedszkolakom, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności, TALENT. Dzień Kropki jest to dzień odwagi i zabawy.

Tego dnia nasze zabawy wypełnione były kolorowymi kropkami. Dzieci dostrzegły kropki tam, gdzie wcześniej nikt na nie zwracał uwagi. Okazało się, że kropki towarzyszą nam w naszym codziennym życiu: są w kropkach biedronki, na twarzy jako piegi, z kropki można utworzyć słońce, bombkę choinkową, kolorową kulę, piłkę itp. Celem zajęć było wzbudzenie u dzieci kreatywności i pomysłowości, którą najlepiej było widać podczas tworzenia prac plastycznych.

Galeria zdjęć grupy "Krasnal Hałabała" - Dzień Kropki 2024

Dzień Kropki Krasnal Hałabała1