Zajęcia otwarte pt. "Wiewiórka" w przedszkolu to barwne święto jesieni, gdzie rodzice mieli okazję uczestniczyć w fascynujących aktywnościach swoich pociech. Dzieci wzięły udział w jesiennych zabawach muzyczno-ruchowych, w rytmie wiatru i szmeru liści, co nie tylko rozwijało ich zdolności motoryczne, ale również wprowadzało w magiczną atmosferę tej pięknej pory roku.

Przez zabawę z orzechami laskowymi, maluchy nie tylko bawiły się, ale także rozwijały umiejętność liczenia i przeliczania. Gościna wiewiórki Werki dodatkowo ożywiła zajęcia, ucząc dzieci o życiu zwierząt w jesiennej scenerii. Wykorzystanie wiatraka matematycznego stało się interaktywnym doświadczeniem, gdzie dzieci poszukiwały kolorów i kształtów, rozwijając jednocześnie umiejętności obserwacji i rozróżniania elementów. Te zajęcia nie tylko dostarczyły dzieciom wspaniałej zabawy, ale także połączyły edukację z radosnym doświadczeniem, umożliwiając rodzicom śledzenie postępów swoich dzieci i wspólną radość z odkrywania świata.

Galeria zdjęć grupy Krasnal Hałabała 2023

Zajęcia otwarte, Krasnal Hałabała (1)
Zajęcia otwarte, Krasnal Hałabała (2)
Zajęcia otwarte, Krasnal Hałabała (3)