Dzieci z grupy „Kubuś Puchatek” obchodziły Dzień Kropki w Bibliotece – wyjątkowy dzień, który przypomina o kreatywności, odwadze i odkrywaniu swoich talentów. Maluchy poznały historię Vashti, bohaterki książki „The Dot”, która dzięki jednej małej kropce odkryła w sobie artystyczne zdolności. Po inspirującej lekturze, dzieci same przystąpiły do działania!

Z zapałem stworzyły swoje własne kropkowe arcydzieła. Każda praca była wyjątkowa i pełna kolorów, a małe artystki i artyści z dumą prezentowali swoje dzieła. Na koniec, dzieci miały okazję stworzyć „kropkę umiejętności” – symbol talentu, który chciałyby rozwijać. To wyjątkowe wydarzenie rozbudziło w nich wiarę w siebie i przekonanie, że każdy, niezależnie od wieku, może odkryć swoje mocne strony. Dzień Kropki był pełen radości i twórczej energii, a dzieci z grupy „Kubuś Puchatek” z pewnością zapamiętają go na długo!

Galeria zdjęć grupy "Kubuś Puchatek" - Dzień Kropki 2024

Dzień Kropki w grupie Kubuś Puchatek (1)
Dzień Kropki w grupie Kubuś Puchatek (2)
Dzień Kropki w grupie Kubuś Puchatek (3)