W Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Margoninie odbyło się spotkanie z autorką i ilustratorką książek dla dzieci panią Elizą Piotrowską, na które zostały zaproszone dzieci z grupy Czerwonego Kapturka i Muminków.

Autorka podczas spotkania opowiedziała dzieciom wiele ciekawostek ze swojego życia. Codzienne chwile spędza w słonecznej Brazylii, gdzie tworzy historie porywające czytelników w różnym wieku. Przedszkolacy znali już działa gościa – przygody Tupcia Chrupcia. Dzieci z uwagą wysłuchały opowieści o tytułowej bohaterce – Cioci Jadzi i radością powitały jej podobiznę. Po rozmowach przedszkolacy wykonali laurkę dla swojej ukochanej cioci, którą zabrały do domu. Dziękujemy za zaproszenie i przyjemnie spędzony czas. A pani Elizie Piotrowskiej życzymy niewyczerpanych pomysłów.

Galeria zdjęć spotkanie z Elizą Piotrowską

Spotkanie z Eliza Piotrowska nr 1