W ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa poszczególne grupy w przedszkolu, wzięły udział w „Dniu Patrona sali – Dzień Postaci z bajek”.

W przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek oraz Dzień Patrona sali. W tym dniu dzieci przyszły przebrane za postacie z bajek i baśni. Honorowym gościem w przedszkolu był: Smerf, Wróbelek Elemelek, Muminek, Czerwony Kapturek, Krasnal Hałabała, Kubuś Puchatek, Miś Uszatek, Reksio, Bolek i Lolek, Pszczółka Maja, Myszka Miki, Koziołek Matołek. Dzieci brały udział w konkursach związanych z tematyką bajek i baśni. Przedszkolaki w pięknych strojach bawiły się również przy dźwiękach muzyki. Na zakończenie został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Ulubiona postać z bajki”.

Galeria zdjęć z Dnia Patrona Sali w naszym przedszkolu 2022

Dni Patrona Sali - Dzień Postaci z Bajek 1