Święta tuż tuż, więc nadszedł czas na pieczenie i dekorowanie świątecznych pierniczków. W ramach współpracy z Kołem Gospodyń Wiejskich w Lipinach, dzieci z grupy Myszki Miki zostały zaproszone na warsztaty kulinarne.

Najpierw dzieci poznały składniki i sposób wykonania ciasta, a następnie po dokładnym umyciu rąk dzieci ochoczo zabrały się do pracy. Z przygotowanego przez Panie ciasta, dzieci wykrawały foremkami (w świątecznych kształtach) pyszne ciasteczka. Następnie pierniczki zostały upieczone, a po wystygnięciu dzieci z Paniami dekorowały swoje dzieła. Wspaniały zapach unosił się po Sali Wiejskiej w Lipinach i wprawił wszystkich w świąteczny nastrój.

Galeria zdjęć grupy Myszka Miki - pierniki bożonarodzeniowe 2022

Pierniki bozonarodzeniowe w grupie Myszki Miki 1
Pierniki bozonarodzeniowe w grupie Myszki Miki 2
Pierniki bozonarodzeniowe w grupie Myszki Miki 3
Pierniki bozonarodzeniowe w grupie Myszki Miki 4
Pierniki bozonarodzeniowe w grupie Myszki Miki 5
Pierniki bozonarodzeniowe w grupie Myszki Miki 6
Pierniki bozonarodzeniowe w grupie Myszki Miki 7
Pierniki bozonarodzeniowe w grupie Myszki Miki 8
Pierniki bozonarodzeniowe w grupie Myszki Miki 9
Pierniki bozonarodzeniowe w grupie Myszki Miki 10
Pierniki bozonarodzeniowe w grupie Myszki Miki 11
Pierniki bozonarodzeniowe w grupie Myszki Miki 12