Przedszkolaki z grupy Wróbelka Elemelka obchodziły Dzień Kota. Po rozwiązaniu zagadki, oglądały ilustracje przedstawiające różne gatunki kotów domowych i dziko żyjących.

Poznały kocie obyczaje oraz sposoby pielęgnacji tych zwierząt. Dzieci uczestniczyły w wesołych „kocich zabawach”, takich jak: zabawa logopedyczno – ruchowa, koci spacerek, zabawy ruchowe przy piosence o kotach oraz zabawa z piłeczkami. Tego dnia przedszkolaki zamieniły się w prawdziwych malarzy pracujących przy  sztalugach, dzięki czemu powstały piękne koty! Podczas zabaw odbywających się w tym dniu nie zapomnieliśmy o podkreśleniu znaczenia roli kotów w życiu człowieka oraz uwrażliwieniu i zwróceniu uwagi na los porzuconych i bezdomnych zwierząt.

Galeria zdjęć grupy Wróbelek Elemelek - Dzień Kota 2022

Koty, kotki, koteczki - Wróbelek Elemelek 1
Koty, kotki, koteczki - Wróbelek Elemelek 2
Koty, kotki, koteczki - Wróbelek Elemelek 3
Koty, kotki, koteczki - Wróbelek Elemelek 4
Koty, kotki, koteczki - Wróbelek Elemelek 5
Koty, kotki, koteczki - Wróbelek Elemelek 6
Koty, kotki, koteczki - Wróbelek Elemelek 7
Koty, kotki, koteczki - Wróbelek Elemelek 8
Koty, kotki, koteczki - Wróbelek Elemelek 9