Kącik przyrody jest ważnym elementem dekoracyjnym i dydaktycznym w przedszkolu, dzięki któremu dzieci poznają pory roku.

Dlatego też przedszkolaki z grupy Wróbelka Elemelka założyły swój zielony ogródek na oknie sąsiadującym z naszym kącikiem . Na początku dzieci dowiedziały się co potrzebne jest do posadzenia roślin i jak ważna jest woda i słońce do wzrostu roślin. Następnym etapem było przygotowanie ziemi w doniczkach i waty dla rzeżuchy. Dzieci z wielkim zaangażowaniem posadziły cebulę na pyszny szczypiorek, fasolę i groszek, posiały rzeżuchę, sałatę, rzodkiewkę oraz owies. A na zielone efekty naszej pracy nie trzeba było długo czekać!

Galeria zdjęć grupy Wróbelek Elemelek - zielony ogródek 2022

Ogródek w sali - Wróbelek Elemelek 1
Ogródek w sali - Wróbelek Elemelek 2
Ogródek w sali - Wróbelek Elemelek 3
Ogródek w sali - Wróbelek Elemelek 4
Ogródek w sali - Wróbelek Elemelek 5
Ogródek w sali - Wróbelek Elemelek 6
Ogródek w sali - Wróbelek Elemelek 7
Ogródek w sali - Wróbelek Elemelek 8
Ogródek w sali - Wróbelek Elemelek 9
Ogródek w sali - Wróbelek Elemelek 10
Ogródek w sali - Wróbelek Elemelek 11
Ogródek w sali - Wróbelek Elemelek 12
Ogródek w sali - Wróbelek Elemelek 13
Ogródek w sali - Wróbelek Elemelek 14