4 maja obchodzony jest Dzień Strażaka. Z tej okazji przedszkolaki, z dużym zaciekawieniem poznały specyfikę pracy strażaka,  jego ubiór oraz wszystkie zagrożenia z jakimi spotyka się w swojej pracy. Utrwaliliśmy także numery alarmowe. Gasiliśmy również pożar z krepy i bibuły oraz wykonaliśmy pracę plastyczną rozdmuchując niebieską farbę na pokolorowane płomienie.

 

Galeria zdjęć grupy Koziołka Matołka - Dzień Strażaka

Dzień Strażaka w grupie Koziołka Matołka1
Dzień Strażaka w grupie Koziołka Matołka2
Dzień Strażaka w grupie Koziołka Matołka3
Dzień Strażaka w grupie Koziołka Matołka5
Dzień Strażaka w grupie Koziołka Matołka6
Dzień Strażaka w grupie Koziołka Matołka7
Dzień Strażaka w grupie Koziołka Matołka8
Dzień Strażaka w grupie Koziołka Matołka9
Dzień Strażaka w grupie Koziołka Matołka10
Dzień Strażaka w grupie Koziołka Matołka4