Aloha! 2 lutego 2022 roku w oddziale w Próchnowie odbył się bal przebierańców o egzotycznym klimacie. Dzieci w swoich pięknych strojach wraz z Koziołkiem Matołkiem wybrały się w podróż na Hawaje.

Droga i pobyt na wyspie przebiegły bardzo bezpiecznie, gdyż towarzyszyli nam policjanci i super bohaterzy. Magii podczas naszej zabawy dodała nam obecność księżniczki i jednorożca. A moc wrażeń zapewniły egzotyczne zwierzęta wraz z bokserem. Dzieci miały okazję poznać hawajską kulturę i tradycyjny taniec. Wspólne układy taneczne wprawiły wszystkich uczestników w radosne nastroje. A muzyczny pociąg podwiózł dzieci na poczęstunek. Karnawałowy nastrój był z nami do końca dnia. Dzieci z wielkimi uśmiechami opuściły mury przedszkola.

Galeria zdjęć grupy Koziołek Matołek - Bal Karnawałowy 2022

Bal karnawałowy, Koziołek Matołek 1