Uśmiech ma niezwykłą moc – potrafi łączyć ludzi i wywoływać pozytywne emocje, niezależnie od wieku, płci czy pochodzenia. 4 października dzieci z grupy Koziołka Matołka obchodziły w przedszkolu Światowy Dzień Uśmiechu. Podczas wspólnych zabaw uśmiechaliśmy się cały dzień, ponieważ uśmiech to jeden z najprostszych i najskuteczniejszych sposobów na okazanie przyjaźni, miłości oraz wsparcia.

Uśmiech nie tylko poprawia nastrój, ale również działa „zaraźliwie”, wywołując uśmiech i pozytywne emocje u innych. W tym dniu odwiedziliśmy również bibliotekę, a dzieci wysłuchały opowiadanie „Do chichotania – sny” Renaty Piątkowskiej.  Grupa Koziołka Matołka codziennie przekonuje się, ze uśmiech ma niezwykłą moc i że warto się uśmiechać!

Galeria zdjęć grupy Koziołek Matołek - Dzień Uśmiechu 2024

Dzien usmiechu w grupie Koziolka Matolka 1