Wrzesień jest miesiącem świadomości chorób nowotworowych dzieci i młodzieży, w związku z tym dzieci jak i panie z grupy Koziołka Matołka, aby wyrazić solidarność z dziećmi borykającymi się z chorobą nowotworową, przyszły w piżamach biorąc udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Dzień piżamy”  – ogłoszonej przez fundację „Gdy liczy się czas”.

Dzień Piżamy to przede wszystkim dzień zwrócenia uwagi na zdrowie i empatię. Dlaczego piżama? – ponieważ to standardowe ubranie chorych przebywających na oddziałach onkologicznych. Tego dnia zbierano również pieniądze do wcześniej przygotowanej puszki. Cieszymy się, że mogliśmy chodź w niewielkim stopniu przyczynić się do pomocy chorym dzieciom. Serdecznie dziękujemy za każdą „symboliczną złotówkę”.  Przedszkole jest zawsze otwarte i gotowe do akcji niesienia pomocy.

Galeria zdjęć grupy Koziołek Matołek - Dzień Piżamy 2021

Dzień Piżamy