Wszystkie dzieci fascynuje świat dinozaurów, dlatego ostatni tydzień był dla przedszkolaków z grupy Pszczółki Mai wspaniałą przygodą.

Dzieci słuchały opowieści, oglądały programy edukacyjne, książki przyrodnicze oraz prezentacje multimedialną i dzięki temu poznawały fakty z życia wielkich gadów jak również poznały na czym polega praca paleontologa. Dzieci uczestniczyły w różnorodnych zabawach i działaniach. Podczas zabaw ruchowych wcielały się w postacie dinozaurów oraz pokonywały tor przeszkód. Podczas zajęć plastycznych lepiły dinozaury z plasteliny, malowały w grupach świat dinozaurów, a na koniec wykonały własnego diplodoka i triceratopsa. Wiele radości dostarczyło dzieciom prowadzone doświadczenie. Wspólnie ulepiły z masy solnej wulkany i obserwowały erupcję tych wulkanów. Zajęcia z pewnością pogłębiły wiedzę dzieci, a u niektórych rozbudziły nową pasję.

Galeria zdjęć grupy Pszczółka Maja - Dzień Dinozaura 2022

Dzień Dinozaura Pszczółka Maja 1