15.12.2022 r. odbyło się w naszym przedszkolu rozstrzygnięcie konkursu pt. „Świąteczna zakładka do książki”. W konkursie uczestniczyły chętne dzieci ze wszystkich grup wiekowych.

Zadanie polegało na zaprojektowaniu i wykonaniu ciekawej zakładki do książki, którą potem z dumą będzie można wykorzystać do przekładania stron ulubionej lektury. Wszystkie prace konkursowe zostały zaprezentowane na wystawie w przedszkolu. Mali artyści wraz z rodzicami wykazali się inwencją twórczą, wyobraźnią i kreatywnością. Zakładki wzbudziły ogromny podziw i uznanie oglądających wystawę oraz komisji. Dziękujemy za udział w konkursie oraz gratulujemy ciekawych pomysłów!

Galeria zdjęć z rozstrzygnięcia konkursu pt.: Świąteczna zakładka do książki" 2022

KONKURS NA ZAKŁADKĘ DO KSIĄŻKI 1
KONKURS NA ZAKŁADKĘ DO KSIĄŻKI 2