„Dzwonnik z Notre Dame" to piękna opowieść o garbatym Quasimodo, który pokonuje swój lęk przed innymi, tym samym przełamuje barierę samotności oraz odrzucenia.  Przedszkolaki były na wycieczce w CHDK – u na musicalu w wykonaniu aktorów z Muzycznego Teatru Forte.

"Dzwonnik z Notre Dame" to fascynujący ponadczasowy musical, w którym nie zabrakło wspaniałych piosenek z przepiękną, poruszająca muzyką oraz grą świateł, wprowadził w wyjątkowy i wzruszający świat. Fabuła z kolei skłoniła do przemyśleń i refleksji, że innych powinniśmy cenić oraz kochać za to, co mają w głębi duszy i w sercu. Nie wytykać inności, nie wydawać osądów po tym, jak ktoś wygląda lub jak się ubiera. Dzieciom bardzo podobała się historia garbatego Quasimodo, który pokonuje swój lęk przed otoczeniem, przełamując barierę samotności oraz odrzucenia.

Galeria zdjęć z wyjazdu na musical "Dzwonnik z Notre Dame" w ChDK 2022

Musical „Dzwonnik z Notre Dame” nr1
Musical „Dzwonnik z Notre Dame” nr2
Musical „Dzwonnik z Notre Dame” nr3
Musical „Dzwonnik z Notre Dame” nr4
Musical „Dzwonnik z Notre Dame” nr5
Musical „Dzwonnik z Notre Dame” nr6
Musical „Dzwonnik z Notre Dame” nr7
Musical „Dzwonnik z Notre Dame” nr8
Musical „Dzwonnik z Notre Dame” nr9
Musical „Dzwonnik z Notre Dame” nr10
Musical „Dzwonnik z Notre Dame” nr11
Musical „Dzwonnik z Notre Dame” nr12
Musical „Dzwonnik z Notre Dame” nr13
Musical „Dzwonnik z Notre Dame” nr14
Musical „Dzwonnik z Notre Dame” nr15
Musical „Dzwonnik z Notre Dame” nr16
Musical „Dzwonnik z Notre Dame” nr17
Musical „Dzwonnik z Notre Dame” nr18
Musical „Dzwonnik z Notre Dame” nr19
Musical Dzwonnik z Notre Dame nr20
Musical Dzwonnik z Notre Dame nr21
Musical Dzwonnik z Notre Dame nr22