Jesienią, kiedy liście drzew zmieniają się w piękne odcienie czerwieni, pomarańczy i złota, grupa przedszkolaków wyruszyła na wycieczkę do lasu pod opieką leśnika. Dzieci miały okazję poznać uroki jesiennej przyrody i leśnych tajemnic.

Podczas tej ekscytującej przygody, Pan Sławek wraz z małymi odkrywcami wyruszył na spacer ścieżką leśną. Dzieci mogły zbierać dary jesieni. Leśnik opowiadał im o roślinach i zwierzętach, które zamieszkują las. Ponadto przedszkolaki zawitały w szkółce leśnej, gdzie mogły zobaczyć robota, który pomaga w pracy nad sadzonkami zanim przyjdzie ich pora na zasadzenie w lesie. Po takiej pełnej przygód wycieczce, przedszkolacy wracali do przedszkola pełni entuzjazmu i wrażeń, z pięknymi liśćmi i wspomnieniami o wspaniałym dniu spędzonym w lesie. Dzięki leśnikowi, dzieci dowiedziały się wiele ciekawych rzeczy o przyrodzie, a ta wycieczka na pewno na długo zapadnie im w pamięć.

Galeria zdjęć oddziału Margonin - wycieczka do lasu 2023

wycieczka do lasu (1)