Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej oraz wpajamy szacunek dla polskich symboli narodowych.

W związku z tym, 10 listopada 2023 r. odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Przedszkolaki  z grupy „Reksia” oraz „Misia Uszatka” przygotowały uroczystą część artystyczną podczas której recytowały wiersze patriotyczne, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Po uroczystości wszystkie grupy wybrały się  pod pomnik „Poległym za wolność”, żeby złożyć hołd i zapalić znicze. Tego dnia wzięliśmy również udział w akcji ,,Szkoła do hymnu“. Dzieci, nauczyciele i cały personel przedszkola , dokładnie o godz. 11:11 wspólnie odśpiewali „Mazurka Dąbrowskiego” przyłączając się tym samym do placówek oświatowych z całej Polski, które w ten sposób uczciły rocznicę odzyskania Niepodległości. Dzień, który przeżyliśmy dumnie i z uśmiechem na twarzy, przyczyni się do kształtowania patriotycznych postaw naszych małych Polek i Polaków.

Galeria zdjęć oddziału Margonin- Dzień Niepodległości 2023

Swieto Niepodleglosci1
Swieto Niepodleglosci2
Swieto Niepodleglosci3
Swieto Niepodleglosci4
Swieto Niepodleglosci5
Swieto Niepodleglosci6
Swieto Niepodleglosci7
Swieto Niepodleglosci8
Swieto Niepodleglosci9
Swieto Niepodleglosci10
Swieto Niepodleglosci11
Swieto Niepodleglosci12
Swieto Niepodleglosci13
Swieto Niepodleglosci14
Swieto Niepodleglosci15
Swieto Niepodleglosci16
Swieto Niepodleglosci17
Swieto Niepodleglosci18
Swieto Niepodleglosci19
Swieto Niepodleglosci20
Swieto Niepodleglosci21
Swieto Niepodleglosci22
Swieto Niepodleglosci23
Swieto Niepodleglosci24
Swieto Niepodleglosci25
Swieto Niepodleglosci26
Swieto Niepodleglosci27
Swieto Niepodleglosci28
Swieto Niepodleglosci29
Swieto Niepodleglosci30
Swieto Niepodleglosci31