10 listopada w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość upamiętniająca Narodowe Święto Niepodległości. Przygotowując się do tej uroczystości dzieci z grupy Pszczółki Mai wykonały kotyliony, które mogą wykorzystać podczas uroczystości odbywających się 11 listopada. Już od najmłodszych lat staramy się wpajać dzieciom szacunek do polskich symboli i przywiązania do swojej Ojczyzny.

Podczas uroczystości w przedszkolu dzieci w strojach galowych, recytowały wiersze i śpiewały piosenki o Polsce. Następnie udaliśmy się pod pomnik Powstańców Wielkopolskich i zapaliliśmy znicze, żeby uczcić pamięć poległych za wolność. Na zakończenie uroczystości udaliśmy się do Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Radwankach gdzie wspólnie z uczniami i nauczycielami odśpiewaliśmy „Mazurka Dąbrowskiego”.

Galeria zdjęć oddziału Radwanki - Święto Niepodległości 2023

Swieto Niepodleglosci Radwanki 1
Swieto Niepodleglosci Radwanki 2
Swieto Niepodleglosci Radwanki 3
Swieto Niepodleglosci Radwanki 4
Swieto Niepodleglosci Radwanki 5
Swieto Niepodleglosci Radwanki 6
Swieto Niepodleglosci Radwanki 7
Swieto Niepodleglosci Radwanki 8
Swieto Niepodleglosci Radwanki 9
Swieto Niepodleglosci Radwanki 10
Swieto Niepodleglosci Radwanki 11
Swieto Niepodleglosci Radwanki 12
Swieto Niepodleglosci Radwanki 13