Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała w tym dniu niepodległość. W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej oraz wpajamy szacunek dla polskich symboli narodowych.

Dlatego też 9 listopada 2023 r., odbyły się zajęcia o tematyce patriotycznej. Dzieci poznały Legendę o Wiśle, przypomniały sobie Symbole Narodowe oraz śpiewały Hymn Polski. Podsumowaniem zajęć było wykonanie farbami pracy plastycznej pt. "Godło Polski".

Galeria zdjęć grupy Myszka Miki - Święto Niepodległości 2023

Święto Niepodległości. Myszka Miki 1
Święto Niepodległości. Myszka Miki 2
Święto Niepodległości. Myszka Miki 3
Święto Niepodległości. Myszka Miki 4
Święto Niepodległości. Myszka Miki 5
Święto Niepodległości. Myszka Miki 6
Święto Niepodległości. Myszka Miki 7
Święto Niepodległości. Myszka Miki 8
Święto Niepodległości. Myszka Miki 9
Święto Niepodległości. Myszka Miki 10
Święto Niepodległości. Myszka Miki 11
Święto Niepodległości. Myszka Miki 12