Pizza… kto z nas nie lubi tych włoskich placków? Tak się składa, że i te pyszne krążki mają swój wielki dzień. Dzień Pizzy przypada na 9 lutego i jest to dobry moment by wspólnie z przedszkolakami dowiedzieć się skąd ta pizza tak w ogóle pochodzi i jak ona powstaje. „Muminki” świętowały „Dzień Pizzy” w piątek w restauracji LEON. Dzięki uprzejmości właściciela restauracji pana Dawida Krumrey, przedszkolaki uczestniczyły w warsztatach kulinarnych. Najpierw dowiedziały się skąd pochodzi pizza, co potrzebne jest do wykonania ciasta , a następnie jakich składników można użyć do wykonania pizzy.

Każdy przedszkolak swoimi sprawnymi rączkami wykonał krążek z ciasta a następnie samodzielnie wybrał składniki do swojej pizzy. Dzieci miały okazję zobaczyć piec, w którym wypieka się pizzę. Po kilku minutach wszystkie pizze były już gotowe i każdy mógł się delektować swoim wypiekiem. Był to wspaniały dzień z mnóstwem niezapomnianych wrażeń. Serdecznie dziękujemy panu Dawidowi Krumrey za umożliwienie dzieciom udziału w warsztatach kulinarnych i miło spędzony czas.

Galeria zdjęć grupy Muminki - Dzień Pizzy w restauracji "Leon" 2024

Dzień Pizzy w restauracji Leon - MUMINKI 1
Dzień Pizzy w restauracji Leon - MUMINKI 2
Dzień Pizzy w restauracji Leon - MUMINKI 3
Dzień Pizzy w restauracji Leon - MUMINKI 4
Dzień Pizzy w restauracji Leon - MUMINKI 5
Dzień Pizzy w restauracji Leon - MUMINKI 6
Dzień Pizzy w restauracji Leon - MUMINKI 7
Dzień Pizzy w restauracji Leon - MUMINKI 8
Dzień Pizzy w restauracji Leon - MUMINKI 9
Dzień Pizzy w restauracji Leon - MUMINKI 10
Dzień Pizzy w restauracji Leon - MUMINKI 11
Dzień Pizzy w restauracji Leon - MUMINKI 12
Dzień Pizzy w restauracji Leon - MUMINKI 13
Dzień Pizzy w restauracji Leon - MUMINKI 14
Dzień Pizzy w restauracji Leon - MUMINKI 15
Dzień Pizzy w restauracji Leon - MUMINKI 16
Dzień Pizzy w restauracji Leon - MUMINKI 17
Dzień Pizzy w restauracji Leon - MUMINKI 18
Dzień Pizzy w restauracji Leon - MUMINKI 19
Dzień Pizzy w restauracji Leon - MUMINKI 20
Dzień Pizzy w restauracji Leon - MUMINKI 21
Dzień Pizzy w restauracji Leon - MUMINKI 22
Dzień Pizzy w restauracji Leon - MUMINKI 23
Dzień Pizzy w restauracji Leon - MUMINKI 24
Dzień Pizzy w restauracji Leon - MUMINKI 25
Dzień Pizzy w restauracji Leon - MUMINKI 26
Dzień Pizzy w restauracji Leon - MUMINKI 27
Dzień Pizzy w restauracji Leon - MUMINKI 28
Dzień Pizzy w restauracji Leon - MUMINKI 29
Dzień Pizzy w restauracji Leon - MUMINKI 30
Dzień Pizzy w restauracji Leon - MUMINKI 31
Dzień Pizzy w restauracji Leon - MUMINKI 32
Dzień Pizzy w restauracji Leon - MUMINKI 33
Dzień Pizzy w restauracji Leon - MUMINKI 34