7 CZERWCA w przedszkolu miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Dzieci przybyły w godzinach popołudniowych przygotowane na nocowanie. Miały wszystko, co potrzebne- śpiwory, kołderki, piżamki i kocyki. Zabawy rozpoczęły się o godzinie 17. Przedszkolaki złożyły przysięgę, że będą brać udział we wszystkich zabawach, będą dzielne i wytrwałe. W ogrodzie przedszkolnym na dzieci czekało pięć namiotów, a w nich ukryte listy z zadaniami do wykonania m.in.: „wyścigi samochodowe”, „chmurkowe potworki”, „mumia”, „barwy dobrej zabawy”.

Za dobrze wykonane zadanie dzieciom należała się słodka niespodzianka- lizaki. Nie zabrakło dyskoteki na świeżym powietrzu. Najmłodsi bawili się do znanych i lubianych przebojów. Po harcach na dworze udaliśmy się na wspólną kolację. Kolejną atrakcją była wizyta pana Adama- żołnierza, który opowiedział dzieciom o swojej pracy i pasji. Każdy przedszkolak mógł przymierzyć strój żołnierza. Po wieczornej toalecie przyszedł czas na długo wyczekiwany moment- rozkładanie śpiworów i przebieranie się w piżamki. Tak przygotowane dzieci ułożyły się do oglądania bajki „Muminki”. Zmęczone, ale szczęśliwe powolutku zasypiały. Poranek przywitał nas piękną pogodą. Zaproszeni promieniami słońca wybraliśmy się na poranną gimnastykę. Nie zabrakło bitwy na poduszki. Następnie śniadanko i powrót do domu. Zmęczone, ale szczęśliwe przedszkolaki wróciły do rodziców.

Galeria zdjęć oddziału Margonin - nocka w przedszkolu 2024

Niezwykła nocka (0)