W piątek 14 czerwca w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pożegnania dzieci, które kończą edukację przedszkolną. Jest to bardzo uroczysty moment, który gromadzi społeczność przedszkolną, rodziców oraz zaproszonych gości. Dziewczynki i chłopcy wkroczyli na salę w rytmie tradycyjnego poloneza a po przywitaniu nastąpił czas na wspomnienia w czasie których dzieci w żartobliwym tonie wspominały swoją edukację w murach przedszkola.

Nie obyło się bez prezentacji umiejętności artystycznych przyszłych uczniów. Dzieci świetnie recytowały wiersze, śpiewały i profesjonalnie wykonały widowiskowe tańce z różnymi rekwizytami. Po części artystycznej po starszaków przemawiała  pani dyrektor. W dalszej części spotkania nadszedł czas na podziękowania dla rodziców oraz pożegnanie pracowników, którzy odchodzą na emeryturę. Ten dzień na długo pozostanie w naszych sercach. Spędziliśmy razem dużo radosnych chwil, razem uczyliśmy się czytać, liczyć, miło spędziliśmy czas. Naszym absolwentom życzymy tj. w słowach piosenki „Załóż różowe okulary i idź przez świat i leć, leć, leć nawet pod wiatr…Dziś już czas pożegnać się lecz uśmiech pozostawiam Wam. Dziękuję za chwile miłości , radości , wspominać będę ten wyjątkowy czas!” 

Galeria zdjęć oddziału Margonin - Pożegnanie 6-latków 2024

Pożegnanie 6-latków Margonin1
Pożegnanie 6-latków Margonin2
Pożegnanie 6-latków Margonin3
Pożegnanie 6-latków Margonin4
Pożegnanie 6-latków Margonin5
Pożegnanie 6-latków Margonin6
Pożegnanie 6-latków Margonin7
Pożegnanie 6-latków Margonin8
Pożegnanie 6-latków Margonin9
Pożegnanie 6-latków Margonin10
Pożegnanie 6-latków Margonin11
Pożegnanie 6-latków Margonin12
Pożegnanie 6-latków Margonin13
Pożegnanie 6-latków Margonin14
Pożegnanie 6-latków Margonin15
Pożegnanie 6-latków Margonin16
Pożegnanie 6-latków Margonin17
Pożegnanie 6-latków Margonin18
Pożegnanie 6-latków Margonin19
Pożegnanie 6-latków Margonin20
Pożegnanie 6-latków Margonin21
Pożegnanie 6-latków Margonin22
Pożegnanie 6-latków Margonin23
Pożegnanie 6-latków Margonin24
Pożegnanie 6-latków Margonin25
Pożegnanie 6-latków Margonin26
Pożegnanie 6-latków Margonin27
Pożegnanie 6-latków Margonin28
Pożegnanie 6-latków Margonin29
Pożegnanie 6-latków Margonin30
Pożegnanie 6-latków Margonin31
Pożegnanie 6-latków Margonin32
Pożegnanie 6-latków Margonin33
Pożegnanie 6-latków Margonin34
Pożegnanie 6-latków Margonin35
Pożegnanie 6-latków Margonin36
Pożegnanie 6-latków Margonin37
Pożegnanie 6-latków Margonin38
Pożegnanie 6-latków Margonin39
Pożegnanie 6-latków Margonin40
Pożegnanie 6-latków Margonin41
Pożegnanie 6-latków Margonin42
Pożegnanie 6-latków Margonin43
Pożegnanie 6-latków Margonin44
Pożegnanie 6-latków Margonin45